Стартував Тиждень зарубіжної літератури та мистецтва

Дата: 25.01.2021 15:32

Фото без описуЗгідно  річного плану роботи навчального закладу та з метою розвитку знань, умінь, творчих здібностей учнів у навчальному закладі з 25 січня  стартував Тиждень зарубіжної літератури та мистецтва.

Розпочався він вікториною «Світ літератури», завданням якої було перевірити рівень знань школярів із предмета.  Вікторина складалася з чотирьох турів різної складності.  Учасники ознайомилися з різноманіттям народних приказок, прислів’їв, відгадували загадки, обговорювали літературні казки. Переможці вікторини стали учасниками наступного заходу – свята інтелекту «Своя гра».

Цього ж дня на восьмикласників чекала конкурсно-пізнавальний захід  «Тетянин день». Діти поглибили знання з  історії  цього свята та різних видів мистецтва. Учні проявили неабияку ерудицію під час гри, яку винайшов Льюїс Керрол, – перетворювали ім'я, щоразу змінюючи одну букву і отримуючи ланцюжок нових слів. Малювали командою портрет літературної героїні. Змагалися у відгадуванні загадок. Пригадали правила етикету. Проявили себе в конкурсі знавців і цінителів квітів.

У цей день учасники заходу змогли створити атмосферу любові до мистецтва.