Збережемо чистоту рідної мови

Дата: 11.12.2020 15:38

Фото без описуЗ 7 по 11 грудня  в навчальному закладі був проведений Тиждень української мови. З метою донести до учнів красу і багатство рідної мови, розвивати мовленнєві здібності та словниковий запас, розширити кругозір школярів  проведено ряд цікавих і змістовних заходів. Відкриття тижня відбулося мовним квестом для учнів 5 класу. Учасники заходу подолали всі випробування на кожній станції та показали гідний результат знань із української мови.

Наступного дня шестикласники переглянули  відеофільми «Нестор Літописець», «Від папірусу – до сучасного книгодрукування». У шкільній бібліотеці відбулася презентація книг-ювілярів для учнів 9 класу. Свої творчі здібності школярі проявили під час виставки газет «Ой, яка чудова українська мова». Діти писали цікаві факти про мову, складали сенкан, інформаційне гроно, власне висловлювання. Всі роботи були цікавими, пізнавальними та креативними. Завершальним етапом тижня стало проведення мовної кав'ярні «Слово» для восьмикласників. У затишній атмосфері учні «смакували» різними стравами: «На швидку руку», «Смакота в горнятках», «Фразеологічний коктейль»,  «Загадкова нотка», «Шедевр», «Мовний букет» та переглядали пізнавальне відео. Протягом тижня усі бажаючі мали можливість переглянути книжкову експозицію «Словники – скарбниця українського слова».