День бантика

Дата: 17.06.2021 15:40

Фото без опису17 червня у пришкільному таборі «Сонечко» проведений День бантика. Діти прикрасили себе цим святковим атрибутом, взяли участь у майстер-класі з виготовлення бантика, зробили чимало веселих фотографій та отримали нагороди у номінаціях «Найоригінальніше представлення свого бантика» ( Федчун А.  «Фіолетова мрія»,  Герел Т. «Нічне небо») .   У грі «Хвостики- бантики», «Згорни стрічку» найактивнішими учасниками були Миленко М., Неділько С., Патьоха В.  Під час свята  переглянули  показ  «Літня мода». Діти із задоволенням демонстрували модний та зручний одяг для літа своїм ровесникам.   На учасників свята чекали  різноманітні й цікаві конкурси та ігри. У ході конкурсної програми титул «Міс Бантик» отримала Шматко Яна, у якої було найбільше бантиків, а титул «Містер Бантик» дістався Федчун Дімі та Федчун Міші. Свято пройшло  жваво , активно, цікаво і  весело .