Добро починається з тебе

Дата: 17.02.2023 15:42

Фото без описуВсесвітній день спонтанного прояву доброти, який відзначається 17 лютого, — щире, чисте та світле свято. Цей день покликаний нагадати людству про роль добра в житті, заохотити проявляти доброту до оточуючих. Спонтанний прояв доброти означає робити щось для іншої людини від щирого серця, без очікувань та особистої вигоди.
Учні початкових класів долучилися до відзначення свята. День розпочався з акції «Посміхнись. Привітайся. Подякуй». Діти, ніби маленькі чарівники, дарували один одному тепло, ласку, щирість. Під час години доброти школярі розмірковували над питанням, що таке доброта, чому важливо бути добрими, які емоції дарують добрі вчинки і слова. Підсумком дня стали фото дітей з рідними людьми, друзями, домашніми улюбленцями.
Учасники  заходів впевнені, що спонтанні прояви доброти стануть щоденною звичкою кожного, а це обов`язково допоможе зробити світ добрим, світлим, приємним.