Чарівний світ літератури та мистецтва

Дата: 29.01.2021 15:45

Фото без описуЗ 25 по 29 січня у навчальному закладі проходив Тиждень зарубіжної літератури та мистецтва. Розпочався він інтелектуальним святом  «Своя гра». Команди «Дивограй» та «Знайки» поринули у чарівний світ літератури та проявили ерудицію, логічне мислення, активність. У результаті, з невеликим відривом, команда «Дивограй» отримала перемогу.

Цікаво і змістовно  проведено літературний калейдоскоп «На якого улюбленого героя я хочу бути схожим?». Відповіді були неочікуваними і різноманітними: Робін Гуд, Дік Сенд, Джульєтта, Шерлок Холмс, Дюймовочка, Лобо…

Література – це лише один із багатьох видів мистецтва, якими захоплюються учні. Свою творчість та креативність проявили учні 5 класу під час  майстер-класу «Картини із солоного тіста», а дев'ятикласники  -  під час майстер-класу «Чарівний світ витинанки».

Вікторини, конкурси, змагання  дали змогу виявити найактивніших читачів та шанувальників письменства, розширили дитячий кругозір.