Тиждень початкових класів

Дата: 15.02.2021 15:54

Фото без описуМи повинні дитину побачити,

Не пройти, не минути, розкрити.

Тож, маленька Людино, щасти тобі,

Виростай і мужній, вчись творити.

У нашому навчальному закладі стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. 15 лютого 2021року  стартував Тиждень початкових класів.

День рідної країни розпочався  організаційною лінійкою, на якій діти познайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на творчий підхід до отриманих завдань та активну участь у всіх запланованих заходах. Школярі переглянули та обговорили презентацію «Сім чудес України», взяли участь у конкурсі читців «Я люблю Україну». Учні   показали  своє вміння читати вірші напам’ять, ділилися  почуттям трепетної любові до Батьківщини.Переможцями поетичного конкурсу стали: Самілик Ангеліна  та Неділько Сергій (3 клас), Карпенко Софія, Федчун Дмитро, Федчун Михайло(1клас).