Чиста планета

Дата: 15.03.2023 15:55

Фото без описуДбайливе ставлення людини до природи є дуже важливим у наш час. Саме тому в закладі велика увага приділяється формуванню екологічної свідомості здобувачів освіти. З метою виховання бережливого ставлення до весняних квітів та довкілля для учнів початкових класів проведено виховний захід «Збережемо першоцвіти», під час якого діти переглянули пізнавальне відео, повторили правила поведінки в природі, виготовили листівки. Учні 7-8 класів організували екологічну акцію «Чиста планета». Для старшокласників проведено круглий стіл «Природа не пробачає помилок». Учні обговорили розв’язання важливих завдань щодо поліпшення становища довкілля, навели факти та статистичні дані щодо впливу втручання людини в природні процеси, запропонували організувати постійні акції та трудові десанти. На завершення створили колажі «Екологічні проблеми людства» та «Бережіть природу».