Мова єднання!

Дата: 21.02.2023 15:55

Фото без описуМова – запорука існування нації. Сьогодні відзначають Міжнародний день рідної мови, до святкування якого долучилася вся наша шкільна родина. Змістовно пройшов день для учнів початкових класів. Діти напам’ять декламували вірші про Україну, розгадували кросворд «Рідна мова», грали в ігри «З кінця і початку», «Мовне намисто», «Народ скаже – як зав’яже», взяли участь у вікторині «З якої казки?» та виконали руханку справжніх патріотів «Ми – українці!». П’ятикласники здійснили мовну подорож «Люблю та знаю рідну мову». Учні 10 класу поглибили свої знання з української мови, проявили логічне та образне мислення під час виконання завдань квест-гри "Рідна, калинова, щира і чудова - все це наша мова". Для учнів 11 класу проведено філологічний калейдоскоп «Мова єднання», під час якого діти пригадали та обговорили історичні події виникнення свята, згадали цікаві факти про мову, декламували вірші українських класиків.

Цей день об’єднав усіх учасників освітнього процесу та показав високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.