Цікава та пізнавальна зустріч!

Дата: 23.05.2023 15:59

Фото без опису23 травня учні Байрацького ліцею здійснили екскурсійну поїздку до 21 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС у Сумській області смт Липова Долина. Заступник начальника 21 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС у Сумській області Вертій В‘ячеслав Васильович та фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Роменському районі центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Білоножко Юрій Васильович розповіли про діяльність служби, специфіку роботи рятувальників, продемонстрували пожежний автомобіль та рятувальне обладнання за допомогою якого пожежники працюють на місцях ліквідації надзвичайних ситуацій, спецодяг, призначений для роботи в небезпечних умовах. Зустріч була цікава та повчальна. Живе спілкування з вогнеборцями викликало в учнів пізнавальний інтерес та емоційний підйом.

Учні фотографувалися поруч із технікою. Мали змогу роздивитися та навіть приміряти спорядження пожежника.

Дякуємо співробітникам пожежної частини за цікаву зустріч!