Ми відповідаємо за тих, кого приручили!

Дата: 04.10.2021 16:00

Фото без опису4 жовтня до Всесвітнього дня захисту тварин у початкових класах навчального закладу   пройшли уроки Доброти під загальною назвою «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.
 Першокласники, рухаючись по станціях  на веселому потязі, відгадували загадки, розучували скоромовки, годували тварин у лісовій їдальні, відпочивали та відвідали зоопарк.  Учні 2-4 класів ознайомилися з історією свята, відповідали на запитання вікторини, розповідали про своїх домашніх улюбленців, грали в гру «Тварини  рідного краю», обговорили правила догляду за домашніми улюбленцями. Проведені заходи були цікавими та пізнавальними для дітей.