Дата: 17.09.2021 16:02

Фото без описуУ рамках  Всеукраїнського Олімпійського тижня в навчальному закладі   проведено  інформаційну годину  «Здобутки українських спортсменів на Олімпіаді 2020»,  де вчитель фізичної культури  Гапич В.М. розповів учням про перемоги українських спортсменів на Олімпійських іграх.  У 9 класі відбувся  Олімпійський урок,  під час якого здобувачі освіти  імітували Олімпійські ігри, намагалися бути в ролі справжніх олімпійців. Учні навчального закладу ознайомилися з виставкою періодичної преси та  літератури «Розвиток Олімпійського руху».

Завершальним етапом тижня стала  спортивно - розважальна гра «Веселі старти», під час якої учні виявили гарну швидкість, витривалість, кмітливість. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від проведених заходів.