День рукавички

Дата: 06.12.2021 16:03

Фото без описуСеред  різноманіття свят 6 грудня відзначається День рукавички.  Ця деталь гардеробу насправді звична для нас, але містить багато незвичних цікавинок! Учні початкових класів навчального закладу шкільною спільнотою вирішили  провести День рукавички. Чого тільки не робили вони цього дня?

Діти дізналися історію виникнення рукавичок, їх значення у традиціях людства, прослухали  українську народну казку «Рукавичка», розфарбували малюнки, оживляли свої рукавички і створювали справжні лялькові вистави, виконували танцювальні вправи, грали у гру «Знайди пару», склали з рукавичок сонечко.

Ось так звичний атрибут гардеробу перетворив шкільний день у незвичайний та сповнений нових відкриттів!