Новорічні та різдвяні свята на Україні

Дата: 10.01.2022 16:05

Фото без описуКультура українського народу – це його душа, а звичаї, обряди та традиції – чарівні струни, які зворушують серця українців. Найбільш очікуваними є зимовий цикл свят, оскільки саме вони передбачають наближення чудес, здійснення найзаповітніших мрій та відчуття чогось   прекрасного. Особливо цих свят чекають діти. Сьогодні учні початкових класів відвідали народознавчу світлицю «Новорічні та різдвяні свята на Україні», де мали можливість зануритися в найдавнішу обрядовість нашого народу - культуру відзначення зимових свят. Діти ознайомилися з неповторними й самобутніми  звичаями, традиціями, обрядами, такими, як: «Українські вечорниці», «День святого Миколая», «Святвечір», «Різдво Христове», «Щедрий вечір (свято Меланки)», «Свято Василя», «Водохреще», склали пазли та створили ялинки  на геоборді.  Учні ділились своїми враженнями, які отримали під час святкування новорічних та різдвяних свят. Хлопчики  розповіли колядки та вірші-засівалки. Підсумок заходу – виготовлення лепбуку «Зимові свята в Україні».   Не забуваймо та шануймо культуру українського народу!