Табір - це територія радості для малят

Дата: 10.06.2021 16:13

Фото без опису10 червня відбулося відкриття пришкільного табору «Сонечко» в дошкільному підрозділі. Ранок маленьких вихованців розпочався з веселої зарядки, яка супроводжувалася цікавою грою та посмішками малят. Покращити свої фізичні якості, розвинути спритність, кмітливість, діти мали змогу під час проведення розваги «Хай живуть діти на планеті!» Учасники гри демонстрували свої вміння у розгадуванні різноманітних загадок, танців. Конкурс малюнка на асфальті «Літо. Просто літо» засвідчив про те, що малята мають гарну фантазію, уяву, естетичний смак. Маленькі вихованці отримали безліч яскравих та незабутніх емоцій під час прогулянки до літнього парку. Вони милувалися природою, слухали розповідь вихователя про флору і фауну рідного краю. Пришкільний табір «Сонечко» - чудове місце, де можна провести час весело із користю, відпочити та поспілкуватися з друзями.