Ми за мир на планеті Земля

Дата: 21.09.2021 16:13

Фото без описуТрадиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Учні та вчителі навчального закладу долучилися до святкування. Першокласники розфарбували малюнки «Коли на планеті мир – радісно всій дітворі», власноруч виготовили паперових голубів – символів миру та прикріпили їх на карту України з побажаннями миру нашій Батьківщині. Для учнів 2 класу проведено вікторину «Ми за мир у світі». Діти дізналися про особливості цього дня, символіку свята, розгадали філворд, створили асоціативний кущ «Мир» та виготовили прапорці. Старшокласники створили тематичний малюнок на асфальті «Ми за мир на планеті Земля».

Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі, адже найбільше у світі щастя – це мир.