Welcome to the English-speaking countries!

Дата: 08.02.2021 16:30

Фото без опису8  лютого  в навчальному закладі цікаво та пізнавально розпочався  Тиждень англійської мови. У перший день учні 6- 9 класів переглянули презентацію «English-speaking countries» та виготовили стіннівки,  метою яких було виконання пошукової колективної роботи щодо різних фактів та тематичних картинок або фотографій  на обрані теми англомовних країн «Великобританія», «Канада» й «Австралія». Старшокласникам сподобалося займатися корисною навчальною справою, адже стіннівки залишатимуться у фойє закладу до кінця тижня. Всі бажаючі матимуть змогу збагатити свої знання під час перерв, перечитуючи та дізнаючись про країни, англійську мову яких ми вивчаємо.

Ті, хто брав активну участь у виготовленні стіннівок, отримали приємні нагороди за зайняті І, ІІ та ІІІ місця. Учні 9 класу зайняли І місце, 8 класу - ІІ місце, 6 класу - ІІІ місце. Хотілося б побажати нашим активістам не втрачати інтересу, творчості та наполегливості! Так тримати!