Кожній дитині - світло знань!

Дата: 24.02.2023 16:33

Ми повинні дитину побачити,
                                                   Не пройти, не минути, розкрити.
                                                   Тож, маленька Людино, щасти тобі,
                                                    Виростай і мужній, вчись творити.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів Байрацького ліцею  пройшов  Тиждень початкової школи.   Кожен день  мав певне спрямування: «Способи пізнання», «Мова калинова», « Я – мандрівник», «Ми – дослідники, ми – винахідники», « Знайди себе у творчій праці».
       Поетичні хвилинки, відео вікторини, віртуальні подорожі, майстер класи, виставки малюнків та поробок  розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Сподівання дітей та вчителів на отримання позитивних емоцій та нових вражень справдилися.