Методичне об’єднання вчителів-предметників

Дата: 24.02.2021 16:41

Фото без опису24 лютого в навчальному закладі відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-предметників.У ході методичного діалогу було розглянуто  питання про особливості використання комп’ютерних технологій та Інтернет джерел. Педагоги зазначили, що інформаційні технології відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищують ефективність самостійної роботи, дають цілком нові можливості для творчості, знаходження і закріплення різних професійних навичок, дозволяють реалізувати принципово нові форми і методи навчання.  Під час обговорення питань члени методичного об’єднання обмінювались досвідом роботи із застосування сучасних педагогічних технологій під час проведення уроків,  висловлювали свої думки щодо розвитку творчих здібностей учнів,  самоосвіту педагога. Підсумком роботи методичного об’єднання став майстер-клас                «Презентація  відеоуроків  під час дистанційного навчання».З метою формування інформаційно-комунікаційної компетентності на уроках, учителі  накреслили основні напрямки діяльності:

1. Упроваджувати в практику інтерактивні та інформаційні технології навчання.

2. Надавати перевагу таким формам роботи з учнями, які забезпечують високий рівень активності школярів та розвитку у них творчих здібностей.

3. Стимулювати в учнів прагнення до самоосвіти й самореалізації.