Святий Миколай завітав у наш край

Дата: 18.12.2020 16:48

Фото без описуДень Святого Миколая – одне з найулюбленіших зимових свят. Свято несподіванок і дарунків.

Цікаво та весело 18 грудня в навчальному закладі відбувся захід «Святий Миколай завітав у наш край». Вихованці дошкільного підрозділу зустріли Святого Миколая першими. Вони з радістю розповідали йому вірші, співали пісень, танцювали. Поділилися своїми бажаннями, успіхами, пообіцяли бути чемними та слухняними .

Усі учнівські колективи старанно готувалися до свята: прикрашали вікна зимовими  витинанками, виготовляли гірлянди та новорічні прикраси, разом з класними керівниками  готували конкурсно-розважальну програму, під час якої мали змогу продемонструвати свої творчі здібності й таланти.

Після закінчення заходів  діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая. Він  побажав усім гарного настрою, веселих свят та незабутніх зимових канікул.