В український рідний край поспішає Миколай

Дата: 17.12.2021 16:50

Фото без описуНапередодні  Дня Святого Миколая у  закладі освіти для учнів початкових класів пройшов квест «У пошуках подарунків». Дві команди, «Бурулька» та «Сніжинка», одержали маршрутні листи і вирушили у подорож. Цікаво та весело  учасники відпочивали на зупинках «Таємнича», «Інтелектуальна», «Вокальна», «Зігрівальна», «Танцювальна», «Допитлива» та «Розважальна». Усі діти проявили активність і  старанність у виконанні завдань, тому швидко зібрали фрагменти пазлу  та склали символ свята, який  обміняли  на карту для  пошуку подарунків від Святого Миколая. Для учнів 5-10 класів проведено конкурсно-розважальну програму «В український рідний край поспішає Миколай». Діти взяли участь у різноманітних конкурсах, виконували веселі пісні та запальні танці. До всіх учасників завітав Святий Миколай, який побажав  гарного настрою і веселих свят.