Є така професія – Батьківщину захищати!

Дата: 06.12.2021 16:50

Фото без описуДень Збройних сил України — це  свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою. У навчальному закладі проведені заходи, які були спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів. Для учнів початкової школи проведено тематичну годину спілкування «Є така професія – Батьківщину захищати», вікторину «Збройні сили України». Діти складали пазли, створили асоціативний кущ «Які наші воїни», виготовили лист-голуб із побажаннями воїну-захиснику України.

Для старшокласників організовано зустріч із учасником бойових дій, учасником АТО – Дубовиком О.В. , який розповів про своє перше відрядження до Слов'янська, потім була Авдіївка, наголосив на необхідності кожному виконувати конституційний обов'язок – захищати Батьківщину. Олександр Васильович презентував свої нагороди, грамоти, дипломи, поділився власними світлинами. Учні дякували гостеві за мир на Сумщині та подарували на згадку оберіг.