Безпека в Інтернеті

Дата: 10.02.2021 16:53

Фото без описуЗ метою захисту дітей у цифровому середовищі 10 лютого в навчальному закладі проведено  ряд заходів, спрямованих на просвітницьку роботу серед учнівського середовища. На уроці «Моя суперсила – безпека в Інтернеті» першокласники ознайомилися з правилами безпечної поведінки в Інтернеті, прослухали та обговорили казку про черепашку Хаппі, виконали вправи «Моя онлайн-безпека», «Правда чи неправда», «Лабіринт», склали онлайн-пазл та розмалювали ілюстрації. Третьокласники переглянули та обговорили мультфільми «Інтернет», «Моя безпека в Інтернеті». Для учнів 5 -6 класів проведено інформаційну годину «Безпека в Інтернеті», під час якої здобувачі освіти дослідили позитивні та негативні сторони Інтернету, повторили правила безпечної роботи в мережі, ознайомилися з небезпеками, які існують в Інтернеті, та  шляхами їх подолання, переглянули відеоролики.  Старшокласники ознайомилися з презентацією «Безпека підлітків у мережі Інтернет», обговорили культуру поведінки в соціальних мережах, розглянули ситуативні вправи. Члени ШКІДу виготовили буклет «Інтернет – це частина твого життя. Зроби його безпечним» та розповсюдили між учнями.