День талантів

Дата: 19.02.2021 17:24

Фото без описуОсь і завершився яскравий Тиждень початкових класів. Його заключним етапом стало проведення заходів 19 лютого 2021 року під загальною назвою День талантів. Він був присвячений мистецтву, країні мрій, креативу, творчості. Учні мали змогу поділитися з друзями своїми захопленнями, показати свої таланти та здібності.
       Молодші школярі створили колективну творчу роботу присвячену Міжнародному дню рідної мови та обговорили хто ми є, що ми любимо,що повинні берегти, сказали теплі та ніжні слова про нашу рідну українську мову.

Особливим був пісенний вернісаж. Дуже старалися зачарувати своїм співом учні першого класу. Співали соло, дуетом і цілим класом, за що отримали дружні схвальні оплески.

Завершився Тиждень початкових класів урочистим підведенням підсумків на святковій лінійці «Овації найкращим». Всім активним учасникам тижня, переможцям конкурсів та вікторин були вручені грамоти.

Тиждень пройшов весело, цікаво, повчально та подарував дітям багато вражень і гарний настрій.