Зимова казка

Дата: 24.12.2021 17:26

Фото без описуНовий рік – це свято, яке об'єднує людей, він дає віру в щось світле, нове і цікаве. Кожен із нас  хотів би, щоб  Новий рік минув весело, чарівно, неповторно. Саме так він і пройшов у нашому закладі. 24 грудня учні початкових класів чекали з нетерпінням, адже повинен розпочатися новорічний карнавал. Щоб на нього потрапити, діти виконували завдання Снігуроньки та отримали запрошення . Казкові герої успішно склали святковий пазл, зліпили Сніговичка, «відремонтували» слова, сполучили сніжинки, розповіли новорічні вірші, заспівали пісні й, отримавши святкові запрошення, весело закружляли у  хороводі з Дідом Морозом і Снігуронькою.

Для учнів 5-10 класів проведено новорічну кав? ярню «Зимова казка». У святковій атмосфері діти «смакували» казковим меню, виконували пісні, танці, інсценізували сучасну казку, взяли участь у новорічній лотереї, яку розігрували Дід Мороз і Снігурочка. По закінченню свята всі діти отримали солодкі подарунки.