Тиждень математики

Дата: 21.12.2020 17:53

Фото без описуЗ метою поглиблення і розширення знань учнів із математики, розвитку пізнавальних інтересів, творчої активності, допитливості в навчальному закладі відбувся Тиждень математики. Протягом тижня було проведено ряд заходів,  спрямованих на розвиток математичних і логічних здібностей здобувачів освіти: вікторина «Математичний олімп», ерудит-гра «Найрозумніший математик», пізнавальна година «Цікаві факти з математики». Під час перерв школярі розгадували різні ребуси та кросворди, а також мали можливість переглянути виставку малюнків «На що схожа цифра» та математичних газет. Найактивнішими учасниками стали Сапітон С., Яременко С., Франчук А., Лагутіна М., Руденко Д., Кизим В., Герел О., Омельченко Ю.