Стартував Тиждень початкових класів

Дата: 20.02.2023 18:45

Фото без опису20 лютого 2023 року в Байрацькому ліцеї стартував Тиждень початкових класів. Розпочався він організаційною онлайн - лінійкою, на якій учні познайомилися з планом заходів, що проводитимуться протягом тижня та отримали завдання до нього. Способи пізнання – тема першого дня тижня. Діти з цікавістю переглянули відео про те,  як людина пізнає світ природи та все те, що її оточує. Познайомилися з героями мультфільмів, які будуть допомагати вивчати таємниці навколишнього світу та із задоволенням виконали з ними веселу руханку. Як підсумок, школярі створили малюнки, де й показали, що інформацію про те, що нас оточує, ми отримуємо за допомогою органів чуття. А світ навколо нас дуже цікавий, тому його потрібно досліджувати.