До уваги учасників освітнього процесу Байрацького НВК!

Дата: 30.10.2020 19:35

Фото без описуВідповідно до статті 3 Конституції України людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Тому, зважаючи на те, що серед жителів Липоводолинського району значно підвищилась кількість хворих на COVID-19 та наявність підтверджених захворювань в с. Байрак, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед учасників освітнього процесу, на підставі рішення педагогічної ради від 29.10.2020, протокол № 3 протягом двох тижнів з 02.11.2020 до 13.11.2020 року освітній процес в Байрацькому НВК буде організований з використанням технологій дистанційного навчання без відвідування закладу освіти учнями та дітьми дошкільного підрозділу.

Заняття проводитимуться відповідно до розкладу та у визначений розкладом дзвінків час.

Всі завдання будуть розміщуватись на офіційному сайті закладу в розділі «Навчання під час карантину».

Зважаючи на різне технічне забезпечення учасників освітнього процесу, проводитимуться заняття в синхронному режимі (для всіх учнів класу в один час) на освітньому ресурсі Microsoft Teams та асинхронному режимі (завдання, консультації надаватимуться в різний час). Окремий матеріал опрацьовуватиметься учнями самостійно. Час для такої роботи буде оголошено індивідуально вчителями-предметниками.

За відсутності в родині технічних можливостей для участі в освітньому процесі організованому з використанням технологій дистанційного навчання будуть використовуватись всі можливості телефонного та поштового зв’язку.

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про освіту» батьки зобов’язані сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених освітньою програмою результатів навчання.

Тому участь дитини в освітньому процесі при навчанні з використанням дистанційних технологій є обов’язковою! У разі невиконання батьками своїх обов’язків щодо здобуття дитиною освіти, а саме в тому разі, коли дитина не братиме участі в освітньому процесі, організованому з використанням технологій дистанційного навчання, протягом 10 робочих днів з невідомих причин будуть поінформовані відповідні служби у справах дітей.