Читання вголос - це круто!

Дата: 01.02.2023 20:28

Фото без описуЩорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. У цей день учні початкових класів Байрацького ліцею переглянули відео “Твій друг книга”, відеопрезентацію “Історія виникнення книги”, обговорили правила користування книгою та книжчині поради. Діти з великим задоволенням читали книжки із домашніх бібліотек для своїх рідних, які були вдячними слухачами. Своє задоволення від читання вголос передали у світлинах, з яких створили фотоколаж “Читання вголос — це круто”.Читання — це не тільки прекрасний спосіб проведення дозвілля, а й чудовий спосіб підвищити рівень інтелекту, покращити пам’ять та розвинути гнучкість мислення.