Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Дата: 30.11.2020 20:33

Фото без описуНа проблему безпеки дітей не може бути іншого погляду, як на проблему гостру, важливу, що вимагає чітких, скоординованих дій освітян, батьків, працівників різних служб і відомств. На жаль, щорічна статистика показує зростання числа подій, в яких страждають діти. Це  пожежі в житлових будинках,  аварії на дорогах, пригоди з дітьми вдома, на вулиці, в освітніх установах. Саме тому основним пріоритетом у роботі  Байрацького НВК є охорона життя та здоров’я дітей, організація їх безпечної життєдіяльності та навчання   основам безпеки життєдіяльності.

30 листопада в навчальному закладі стартував Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Щоб стимулювати пізнавальну діяльність учнів, вміння діяти в надзвичайних ситуаціях, приймати відповідальні рішення на основі набутих знань та власного досвіду цього дня класні керівники провели цікаві та змістовні виховні години. Як результат,  школярі дізнадися багато нового та  корисного для себе і що найважливіше –  вчилися  цінувати власне життя.