Хай буде мир в усьому світі

Дата: 21.09.2020 21:02

Фото без опису21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. З нагоди свята в навчальному  закладі   проведені тематичні заходи. Молодші школярі виготовили  паперових голубів, намалювали малюнки, створили аплікації. Класні керівники 5,6,8 класів провели  виховні години: «Хай буде мир в усьому світі», «Білий голуб миру, не забудь про Україну!», « Мир на землі - радість у родині». Учні ознайомилися з історією свята, прослухали та обговорили біблійні притчі, виконали вправи «Долонька допомоги», «Голуб вдячності», створили формулу миру та дружби, взяли участь у загальношкільній акції «Голуб миру». Школярі виготовили паперових голубів із побажаннями миру і закликали всіх  творити добро на Землі та жити у злагоді.