Багата і барвиста українська мова

Дата: 19.02.2021 17:08

Фото без описуРідне слово – це невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ. 19 лютого в навчальному закладі до Міжнародного дня рідної мови проведено мовні перегони «Магія рідного слова». П’ятикласники змагалися за кращого знавця української мови, виконуючи різноманітні завдання: «Народ скаже, як зав′яже», «Мовне асорті», «Скажи без затримки», «Всезнайко» , «Відгадайко». З різницею в один бал перемогу здобула Франчук Анастасія. Шестикласники провели брейн- ринг «До мови доторкнуся серцем», під час якого виконували творчі завдання, складали загадки, сенкани про мову, декламували вірші.  Діти повторили свої знання з лексикології, фразеології, морфології, усної народної творчості, збагатили словниковий запас під час спілкування, адже досконало володіти рідною мовою – це обов’язок кожного українця.