Моє село – частина Батьківщини!

Дата: 11.09.2020 21:37

Фото без описуОднією з найбільш важливих дат для жителів с.Байрак є 12 вересня – День визволення села  від німецько-фашистських загарбників. Цей день кровавою стрічкою пронизав усю нашу історію. День, коли ми згадуємо горе й біль, які пережили українці,  а також день всеохоплюючої радості за звільнення. Сьогодні, напередодні свята, в навчальному закладі проведені різноманітні заходи, під час яких класні керівники говорили про героїзм наших односельців, про їх подвиг  у Другій світовій війні.  Учні 8 та 9 класів здійснили історичний екскурс у минуле «Моє село – частина Батьківщини», переглянули мультимедійну презентацію «Я в своєму селі знаю кожну стежину…». Шестикласники виготовили вітальну листівку, а п’ятикласники здійснили тематичну екскурсію «Село – наш дім, наше коріння».  Учні початкових класів поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам, ушанувавши пам’ять односельців.

Кожен із нас повинен знати свою історію, пам’ятати про героїчне минуле  народу, про безсмертний подвиг творців перемоги.