Торкнись краси природи серцем

Дата: 09.10.2020 21:43

Фото без описуУ рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який цього року проходить під гаслом «Шкільна бібліотека та  екологічна просвіта учнів», для п’ятикласників проведена екологічна година «Чиста водиця – світу цариця». Школярі поділилися знаннями про воду,обговорили її значення у живій природі. Учні  переглянули презентацію про моря та океани, декламували вірші про воду, відгадували загадки, прослухали легенду про криницю. Восьмикласники створили колаж «Ліси – легені природи». Протягом тижня учні навчального закладу мали можливість переглянути тематичну виставку «Торкнись краси природи серцем» та фотовернісаж «Квіти навколо нас». Проведені заходи сприяли вихованню  в школярів бережливого ставлення до природи.