Вчимося жити добрими людьми

Дата: 16.11.2020 22:49

Фото без описуЗ метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку толерантних відносин у навчальному закладі проведені виховні заходи до Міжнародного дня толерантності. Цікавою та змістовною була година спілкування „ Що таке толерантність” для школярів 1,3 класів. Діти переглянули презентацію «Міжнародний день толерантності», подивились мультфільм «Подарунок», виготовили «Квітку толерантності». П’ятикласники та шестикласники ознайомилися з основними рисами толерантної особистості, обговорили ситуації під назвою «Я – толерантний!», створили плакат «Наш клас – територія толерантності», а наприкінці заняття виконали тест «Чи толерантна ти людина?». Між старшокласниками відбулася відверта розмова  щодо толерантності у сучасному світі під час дискусії «Толерантність – основа взаємодії».

Заходи, проведені цього  дня, допомогли всім зрозуміти, що тільки повага один до одного та дотримання рівноправності  зможуть виховати справжню людину.