До уваги батьків майбутніх першокласників 2022 – 2023 навчального року!

Дата: 21.04.2022 09:57

Відповідно до рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради від 19.04.2022 року № 43 «Про визначення терміну прийому заяв про зарахування дітей до перших класів у 2022 році закладами загальної середньої освіти Липоводолинської селищної ради» з 22.04.2022 року до 31.05.2022 року проводиться приймання заяв про зарахування дітей до першого класу.

Одному з батьків чи осіб, які його заміняють, обов’язково слід подати:

1. Заяву встановленого зразка
  2. Копію свідоцтва про народження дитини
  3. Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о
  4. Згоду на обробку персональних даних батьків чи законних представників та неповнолітньої дитини

Увага! Зразки документів розміщені в розділі "Прозорість та інформаційна відкритість закладу" - "Правила прийому до закладу освіти"

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, про що зазначається у заяві.

Першочергово до 1 класу буде зараховано дітей, які:

• проживають на території обслуговування ЗЗСО;
  • є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в цьому закладі;
  • є дітьми працівників цього закладу освіти.

В зв’язку з тим, що в Україні оголошено воєнний стан інформуємо про можливість використаня системи електронної реєстрації  Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти або надсилати документи в сканованому вигляді на електронну адресу закладу bajrak.school@gmail.com