Скажи "Ні!" булінгу!

Дата: 26.01.2022 15:18

З метою попередження проявів булінгу серед здобувачів освіти в навчальному закладі для учнів початкових класів проведена інтерактивна гра «Скажи «НІ!» булінгу». Школярі ознайомилися з поняттям та формами булінгу, виконали  вправу з цеглинками LEGO на розуміння  поняття «булінгу» «Так»-Ні!», виготовили долоньки «Рука допомоги», де на кожному пальці написали свої способи боротьби з булінгом, адже підтримка дуже важлива для людини, яка зазнає булінгу. Учні переглянули відео «Як впоратись самостійно, коли тебе цькують?», де отримали слушні поради, які можуть допомогти впоратися з ситуацією, коли зазнають тиску або цькування. Вправа «Як бути?» допомогла  дітям  зрозуміти, що обов’язково треба звертатись по допомогу, якщо стали свідком або жертвою булінгу, щоб  припинити насилля. На підсумковому етапі гри діти  створили  квітку «Справжній  друг»,  повторили «Правила дружби» та пригадали «золоте» правило життя: «Усе, що хочете аби робили вам люди, те робіть їм і ви».