Доторкнулись до вічного - збагатились духовно!

Дата: 21.01.2022 16:19

У рамках тижня української мови та літератури, який проходив із 17 до 21січня в закладі освіти, були проведені різноманітні цікаві позакласні заходи,  що сприяли патріотичному та естетичному вихованню школярів , активізували їх цікавість  до вивчення рідної мови,  спонукали  до творчості й пізнання, сприяли розвитку креативності,  кмітливості. Десятикласники підготували калейдоскоп цікавинок про рідну мову. Шестикласники створили яскравий змістовний  лепбук. Складені юними мовознавцями сенкани «Мова моя українська , батьківська, материнська»   продемонстрували  їх творчі вміння, кмітливість і  винахідливість.

Про закоханість  дитячих сердець у рідне слово  засвідчив конкурс – створення плаката «Я розмовляю українською, тому що», де здобувачі освіти висловлювали свої думки про значення рідної мови.  Учні початкових класів переглянули відеопрезентацію «Великий син великого народу», здійснили віртуальну подорож «Скарбниця мудрості народу».

Заключним етапом тижня стала участь школярів у дистанційній онлайн – олімпіаді  «Всеосвіта. Зима - 2022», яка засвідчила , що здобувачі освіти    люблять рідну мову і з гідністю носять почесне ім’я – українці.